Buy Now
Product 1 Title

Sample text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit nullam nunc justo sagittis suscipit ultrices.

Quantity
$20.00
$17.00

Nauka u dziecka

1. Pozwól dziecku na ruch? .Chodzenie po pokoju z książką, nauka słówek z angielskiego na parapecie, a może odrabianie zadań na podłodze??

2. Spokojna i cicha muzyka może być pomocna, tak samo jak ćwierkanie ptaków czy szum drzew. Jeśli masz ogródek zrób eksperyment i pozwól dziecku się tam pouczyć?

3. Pozwól dziecku stworzyć własne fiszki, używajcie kolorowych karteczek samoprzylepnych – każdy zapamiętuje i uczy się w inny sposób.?

4. Mazaki, zakreślacze, kolorowe kredki – nie powinny zaszkodzić, a może akurat pomogą zapamiętać jakiś wyjątkowo trudny fragment?

5. Tablica korkowa, lodówka, a może jakieś inne miejsc, gdzie zawisną najważniejsze informacje przed kartkówką i może się okazać, że „wiedza sama wchodzi do głowy”.

6. Zaśpiewany wzór matematyczny? Trudne słówka z angielskiego mówione piskliwym głosem? Kto powiedział, że nauka nie może być dobrą zabawą??

Każde dziecko jest inne, więc dla każdego sprawdzi się coś innego. Jeśli jednak na samą myśl o przypominaniu dziecku o nauce, masz ochotę uciec z domu i nie wracać, może warto przynajmniej spróbować zastosować się do powyższych wskazówek❓

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *