513-584-344

O mnie

  Nazywam się Sylwia Jeniec i jestem Psychologiem z dwu letnim doświadczeniem. Posiadam aktualną wiedzę psychologiczną, popartą naukowymi badaniami. Mam bardzo dużo energii do pracy, nowych pomysłów na rozwiązywanie trudności. Cały czas się kształcę i rozwijam. 

   Ukończyłam pięcioletnie jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim kierunek – Psychologia. Ukończyłam również studia podyplomowe - Przygotowanie Pedagogiczne, dające mi uprawnienia do pracy z dziećmi. Odbyłam również liczne kursy, warsztaty i szkolenia. W 2019 roku ukończyłam studia podyplomowe z psychologii transportu na Uniwersytecie SWPS. W roku 2020 zostałam Trenerem Umiejętności Społecznych (TUS.) 

  Moim pierwszym miejscem pracy była Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, tam zdobywałam swoje doświadczenie pracując z dziećmi i młodzieżą. Obecnie pracuję na Oddziale Psychiatrycznym z osobami dorosłymi. Wspieram tam ludzi doświadczających depresji, schizofrenii, zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych. 

  Jestem także koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej. Pracuje z dziećmi pozostającymi w rodzinach zastępczych. Już podczas trwania studiów odbywałam wolontariaty, staże i praktyki. Uczyłam się pracy psychologa w różnych miejscach, odbywałam praktyki w Areszcie Śledczym, w Więzieniu, w Szpitalu z Pododdziałem Detoksykacji.
 
  Lubię pracować z osobami dorosłymi, a także młodzieżą, dziećmi i ich rodzicami. W swojej pracy staram się skupiać na zasobach człowieka, dzięki którym ma on możliwość poradzenia sobie ze swoimi trudnościami. Do każdej osoby z którą pracuję mam indywidualne podejście. Praca daje mi ogromną satysfakcję i radość. 

  Prywatnie jestem osobą, ceniącą sobie relacje z drugim człowiekiem. Na pierwszym miejscu stawiam rodzinę. Wolny czas spędzam aktywnie, lubię sport, pokochałam góry i podróże. Jestem osobą pogodną, otwartą i chętną do pomagania innym ludziom.